Bezpečí by mělo být vždy na prvním místě. Tím spíše, když se člověk pohybuje na silnici, kde neohrožuje pouze sám sebe, ale také ostatní účastníky silničního provozu. V takovém případě se odpovědnost násobí. Škoda, že si to mnoho řidičů plně neuvědomuje, a mnohdy zanedbávají jak silniční předpisy, tak stav vozidla.
Víte například, že na silnici nemáte co dělat v případě, kdy vám nesvítí světlo? Řádné osvětlení automobilu je povinnost každého řidiče, protože ve velké míře ovlivňuje možnost nehody. Právě proto jsou autožárovky povinným vybavením každého vozidla – jsou zahrnuty v povinné výbavě vozidla. A co vy, máte je tam? A umíte je vyměnit?rychlá jízda, rozmazané tmavé okolí
Zkušenosti řidičů s výměnou autožárovek jsou různé. Mnoho řidičů zvládá péči o své vozidlo na výbornou, mnozí jiní spoléhají na péči servisu. Některé činnosti by měl ovšem zvládnout každý svépomocí, bez ohledu na to, jak daleko se nachází od servisu. A přesně to platí i o výměně autožárovky.
Snad nejdůležitějším zdrojem světla vozidla jsou přední světlomety – jestliže nejsou funkční, vozidlo nemá na silnici co dělat. Nikdo totiž neví, jak rychle se může jasný bílý den proměnit v zataženou oblohu anebo průtrž mračen. A bez toho, aby řidič vozidla dobře viděl, a zároveň byl dobře viděn, se není možné obejít.
K tomu, abyste mohli ve své výbavě mít tu pravou autožárovku, musíte nejprve vědět, jaká to je – o jaký typ autožárovky se jedná.rychlá jízda, rozmazané tmavé okolí.jpg
V případě předních světlometů připadají v úvahu dva typy – žárovka h7 a h4. Rozdíl spočívá v počtu vláken. Moderní typ, který se nachází především v nových vozidlech je jednovláknová autožárovka h7, která umožňuje oddělené používání dálkových a tlumených světel. Naopak typ h4 je starší dvouvláknový typ autožárovky, který toto neumožňuje.
Ovšem tím celá akce nekončí, dále můžete volit z produktů s různě dlouhou životností a rozdílnou svítivostí.

Zboží