Cestování s batoletem

První skvělá věcička cestovní „ohrádka“ nazvaná Lotus. Na první pohled vypadá jako batůžek, dá se lehce nést na zádech, protože skoro nic neváží a po jeho rozložení budete mile překvapeni. Vznikne totiž jakýsi malý stan se sítěmi na bocích. Nebo taková minipostýlka s otevřeným vrchem, odkud se dá dítě velmi dobře obsloužit. Jeden z boků je otevíratelný, takže pokud Lotus používáte zrovna jako stan, tedy s uzavřeným vrchem, lze obsloužit dítě i z boku.
bok letadla
Další vychytávka je určena pro letadla, ale domnívám se, že by mohla posloužit i jinde. Jde o přenosnou postýlku BedBox, kterou lehce přenesete a umístíte pak přímo na sedadlo vedle sebe. Dítě může pohodlně spát a pro váš klid jej můžete zabezpečit několika upínacími pásy a pásky. Postýlka má dokonce minibox na pár hraček a pár nutných věcí.
Poslední věcička se jmenuje SaddleBaby, a je určena převážně otcům, protože jde o pomůcku pro nošení dítěte na ramenou. Což ženy dělají nerady. Ale s touto pomůckou mohou klidně i ony. Jde totiž o to, že při klasickém nošení musíte mít dítě přímo za krkem a jistit jej rukama za nožičky. Zde to odpadá. Výrobek má jakousi „sedačku“, kterou upravíte a pak si nařídíte spoustu jistících řemínků. Posadíte dítě a hle, máte volné ruce! Takže klidně můžete třeba telefonovat, nebo za pochodu jíst.
ručička miminka
Tyto tři maličkosti dokáží opravdu hodně ulehčit cestování s vaším batoletem. Jejich ceny velmi různé, podle náročnosti zákazníka, komfortu, ale hlavně bezpečnosti. Myslím, že nebude pro vás, jako čtenáře problém si vyhledat cenově dostupný výrobek právě pro vás. Jednoznačně doporučuji kupovat u „oficiálních“ výrobců. Jde o to, že bezpečnost vašeho dítěte nesmí být v žádném případě ohrožena a výrobek koupený u někoho, kdo věci řádně nerozumí, se může vymstít. Ano, někdy i cenou nejhorší.
Věřím, že jste si něco z článku vzali za své a již jdete hledat výrobek, se kterým si opět o něco málo usnadníte život se svým potomkem.

18 ledna, 2018