Chuť jahod milují děti i dospělí

Také tak milujete jahody a produkty z nich? Kdo by nebyl fanouškem jahodových knedlíků, bublaniny s jahodami nebo jen oblíbeného dezertu v podobě jahod s cukrem a smetanou? Je jen velká škoda, že ty poctivé a u nás vypěstované jahody můžeme koupit jen po krátké období v roce. Ti šťastnější z nás se můžou z výborné chuti jahod těšit o něco déle, protože mají babičky, které ještě stále vyrábějí výbornou domácí jahodovou marmeládu. My ostatní, si na výbornou chuť jahod zase budeme muset celý rok počkat. Nebo ne?

jahody

Čekat nemusíme! Po celý rok si můžeme dopřát výborný a lahodný nápoj. Jahodový sirup z poctivých českých surovin je to pravé osvěžení. Nemusíte čekat na novou sklizeň jahod, nemusíte si během roku kupovat nejrůznější náhražky plné chemických barviv a dochucovadel. Plnou chuť výborných jahod můžete mít ve své sklenici každý den.

Bylo by téměř nemožné, připravit si takto lahodný sirup v domácích podmínkách. Jedná se o velmi náročný proces a jahody v lednici by zatím skončily spíše v nějakém dezertu. Proto jsme těžkou práci odvedli za vás a vy se můžete těšit na skvělou chuť, která nepotřebuje žádná dochucovadla. Nemusíte tak mít obavy, nabídnout sirup i vašim dětem. Jistě si jej rychle zamilují a často dají jahodové šťávě přednost před tou, kterou koupíte v supermarketu. Před tou, která je plná barviv, zvýrazňovačů chuti a vůně.

Příprava šťávy z domácího sirupu je velmi jednoduchá a s nákupem vždy obdržíte i doporučený poměr ředění s obyčejnou vodou. V letních měsících chutná výborně s ledem a v zimních měsících můžete vybrat sirup vhodný i pro teplé nápoje.

koktejl

Nabídce z našeho sortimentu se nedá odolat a jistě budete brzy chtít vyzkoušet i další příchutě. Všechny sirupy jsou dodávány v originálních a vkusných skleněných lahvích, díky kterým se nemusíte stydět přinést je i jako dárek!

11 července, 2017