Co vás čeká v mobilním domě Relax 5

Útulné vnitřní prostředí – domníváte se, že každý mobilní dům je zákonitě krabičkou od sardinek, kam se musíte nějak vecpat a trpět klaustrofobií? Pak se běžte podívat do vzorového objektu o půdorysu, zabírajícím plochu 48 čtverečních metrů. Uvnitř je dostatek místa pro dvoučlennou domácnost a samozřejmě je objekt zajištěn i po praktické stránce sprchovým koutem, toaletou a kuchyňskou linkou. Je zde veškerý komfort, srovnatelný s dvoupokojovým bytem.

nábytek v obýváku

Celoroční pobyt – mobilní dřevostavba Relax 5 počítá s celoročním pobytem, je důkladně zateplená ze všech stran včetně střechy a podlahy a vytápění lze realizovat mnoha způsoby včetně toho nejlevnějšího – topení dřevem v krbových kamnech. Topné systémy lze přizpůsobit vašim potřebám již při výrobě domu a montáži ve výrobní hale.

obývací pokoj

Atraktivní zevnějšek – zdaleka dnes neplatí pravidlo, že mobilní dům rovná se plastová krabice. Snadno se o tom přesvědčíte sami a zjistíte přímo na místě, že se dnes používají technologie a materiály takové, aby objekt byl téměř bezúdržbový řadu let, a aby vám sloužil desítky let podobně, jak je tomu např. v Kanadě u klasických dřevostaveb, které tam odolávají silným mrazům a sněhovým či dešťovým srážkám.

Pergola, terasa – bývá téměř pravidlem, že mobilní dřevostavba s vnějším dřevěným opláštěním láká k nějaké přístavbě, např. k dřevěné či kamenné terase nebo dřevěné pergole. Není to problém, stačí se na to zaměřit a vyhledat vhodnou firmu, která vám navrhne projekt a zajistí i výstavbu. Mobilní dům pak získá lepší ráz, lépe splyne s okolním prostředím a máte k dispozici další užitné čtvereční metry.

Váš pozemek, vaše zahrada – co naplat, pokud si koupíte byt ve městě, žijete s okolními spolubydlícími těsně vedle sebe, a to bez vlastní zahrady. Mobilní domy počítají s vlastními pozemky, uvědomte si zároveň fakt, že od jara do podzimu budete venku trávit spoustu času, a že bez zahrady by to jaksi nebylo ono.

21 ledna, 2022