Jedinečná mašinková kavárna

Každé dítě ale i dospělý, bude nadšený tímto nápadem, zábavnou a netradiční kavárnou-restaurací. Po celé provozovně jezdí totiž mašinky, které vozí vámi objednané jídlo přímo až k vašemu stolu. A je skutečně na co se dívat. V celé kavárně vedou ke každému stolu koleje, a co si vyberete, vláček vám přiveze. Vagonky mají naloženo jak pití, tak i jídlo a tak během čekání můžete sledovat, co si kdo objednal.

modelové železnice


Jsou zde i důmyslně udělané tunely, děti i dospělí mohou sledovat, jak se vláček blíží, jestli jede k vám, nebo k sousedovu stolu.


Je zde i výrobna, většinu sladkých i slaných pochoutek se vyrábí na místě. Vyberou si tak dospělí i děti, kvalita a čerstvost je zaručena.


řízky s citronem


Nyní, v předvánoční době, můžete tak strávit celá rodina den nákupem a pak zajít na oběd či večeři. V poledne se zde totiž nabízí i teplé menu, klasický oběd. Mezi nejoblíbenější patří tzv. „řízkový vláček“, kdy vám několik plných vagonků přiveze předkrm, hlavní jídlo i dezerty. Nebo můžete zvolit variantu „sněz kolik můžeš“. Výpravčí-obsluha vám přinese několik jízdenek, vy si zaškrtnete, na to máte chuť, přijede mašinka, vy do ní vložíte lístek s objednávkou a za chvilku máte vše na stole. Mají zde i dětskou jízdenku a tak si i vaše dítě může samo zvolit, na co má chuť. Třeba sladkou jízdenku, tu jistě s uvítá s velkou radostí. Samozřejmostí je velký výběr nápojů a vyhlášená špičková káva.


 


Pokud nemáte představu o tom, co je to rodinná kavárna, tak právě zde vám to předvedou. A když je vaše dítě neposedné a nevydrží sedět s vámi u stolu, může si jít hrát do dětského koutku. Má zde k dispozici mnoho hraček, mezi jinýma i dětskou kuchyňku, a různé stavebnice a vy můžete v klidu hodovat.
vlak virginia


Váš stůl je vlastně nádraží, do kterého vláček veze náklad. A tak můžete sledovat, jak po celé kavárně vláčky rozváží dobroty a u toho houkají a dokonce vypouští i páru. Všechno jídlo a pití je navíc za rozumnou cenu. A obsluhující personál je velmi milý, kavárna je hlavně pro děti a ty jsou zde vítány v každém věku.


7 června, 2023