Kalhoty spravené několika tahy žehličkou

Je zajímavé, jak lidé postupem času mění některé názory podle toho, co jim diktuje móda. Zatímco naši předkové v dobách první republiky by si na sebe například v neděli nevzali záplatované kalhoty ani omylem, pokud tedy nepatřili mezi ty nejchudší, dnes je to trendy.
džínové pozadí

§ Nejen, že mít tímto způsobem spravené kalhoty není žádná ostuda, ale právě naopak.
§ Na kalhotách a jiném oblečení se záměrně vytvářejí takzvané „fleky“.
Je to docela praktické. Pokud se nám stane nehoda a někde si oblečení pochroumáme, není žádný důvod ho vyřadit. Nejčastěji se dávají záplaty určitě na riflové oblečení. Proto výrobci přišli s jednou skvělou „vychytávkou“. Vytvořili riflové nažehlovací záplaty, které jsou ve tvaru obdélníku. Lepící vrstva je tvořena polyetylenovým lepidlem. Tento výrobek https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/nazehlovacky-nasivky-zaplaty-a-reflexni-prvky/nazehlovaci-zaplatymůžete tedy směle použít nejen jako ozdobu, ale i jako klasickou záplatu.
o Použití je jednoduché a zvládne ho určitě každý.
o Stačí tento kousek materiálu přiložit lesklou stranou na látku a poté se vše položí na žehlicí prkno.
o Aplikace musí být tedy vespod a látka přes ní.
Pokud žehlíte napařovací žehličkou, pak napařování vypněte. Patnáct až dvacet minut jednoduše přejíždějte horkou žehličkou.
§ Pak se nechá oděv čtvrt hodinky vychladnout a můžete se obléknout.
roztržená kapsa

Svou barvu si najde každý

Zdobit nebo opravovat ale nemusejí pouze nositelé džín. Oválný tvar mají záplaty, které jsou různých barev.
o Využívají se především na namáhaná místa na oblečení.
o K těm patří například lokty nebo kolena.
Anebo si prostě vytvořte na obyčejné košili zajímavý doplněk. Vyznavači „army stylu“ jistě uvítají, že i na ně bylo pamatováno, a i pro ně byly vytvořeny záplaty.
§ Ani oni je nemusí používat jen na spravení děravých míst, ale mohou si ustřihnout libovolný kousek a vytvořit si stylovou ozdobu.

15 listopadu, 2018