O značce pro vášnivé lyžaře, nebo snowboardisty!

Kari Traa C-store.cz byla velice známá lyžařka z Norska. Díky ní vznikla nová značka oblečení pro všechny vášnivé sportovce, hlavně lyžaře! Dnes vám chci nabídnout oblečení od skvělé a kvalitní značky Kari Traa. Jak tato značka vznikla a proč je zrovna dobré nakupovat oblečení od této značky? Kari Traa byla lyžařka z Norska, a protože jí nevyhovovalo oblečení ve kterém lyžovala, začala si plést svoje vlastní čepice. Postupně si pletla i ostatní oblečení vhodné na lyžování, začala podnikat a díky ní vznikla právě značka pojmenovaná po ní, a to značka Kari Traa. Nicméně pozor! Tato značka je určená pouze pro ženy!! Základní vrstva je vyrobena z vlny. Velikou výhodou je že oblečení je opravdu velice teplé a také snadno se udržuje.

lyžování

Co tato značka nabízí za oblečení?
Velice teplé a kvalitní termoprádlo – trika s opravdu nádhernými vzory různých barev, tyto trička se skládají z 60 % Merino vlny a technického vlákna. Trika jsou velice příjemná a pohodlná. Dále pak nabízíme nádherné bundy a vesty v červené, fialové a růžové barvě! Krom oblečení můžete také zakoupit různé doplňky, a to třeba čepice, kde není jedna jako druhá, ale každá je velice originální a úplně odlišná s jinými vzory.

oblečení na lyže

Také nabízíme nákrčníky a vše co je potřeba na lyže! Kalhoty, které nabízíme jsou rychleschnoucí, jsou maximálně pohodlné, dají se použít po celý rok za každého počasí! Určitě ženy neváhejte a nakupujte! I já zvažuju že si od této značky nějaké oblečení na lyže koupím. Jednak kvůli zaručené kvalitě, a protože jsem zatím termo trička, kalhoty, nebo čepice s tak nádhernými vzory snad ještě nikdy neviděla! Dokonce i známá snowboardistka závodící ve snowboardcrossu, která se stala olympijskou vítězkou na Zimních olympijských hrách v roce 2014 v Soči také nakupuje různé druhy oblečení od značky Kari Traa. A to například legíny, boty, trička, nebo kraťasy.

14 ledna, 2023