Skvělé možnosti

Občas jezdíte do práce na kole nebo chodíte ještě na univerzitu a potřebujete tedy batoh či ruksak, do kterého se vejde dosti věcí, ale zároveň bude pohodlný? Chtěli bychom vám nabídnout z opravdu širokého sortimentu, ve kterém jistě najdete to nejlepší pro sebe. Máme totiž celou přehlídku takových batohů, které jsou vhodné nejen do města, ale i třeba na nějakou kratší cestu vlakem, autobusem a zkrátka je určitě skvěle užijete pro více případů.

batoh na záda

Vyrábí se hned několik druhů, některé jsou retro, jiné se vzory zvířat, jiné na druhou stranu pouze barevné či v barevné kombinaci. Pokud chcete pohodlí, jste na správném místě, protože tyto produkty mají nastavitelnou délku popruhu, takže si je na záda můžete pohodlně umístit tak, jak vám vyhovuje.

Moderní, retro, na jaké si jen vzpomenete

Velkou výhodou je to, že můžete nakupovat z pohodlí svého domova. U každého produktu máte přesný popis, takže snadno zjistíte rozměry, a samozřejmě tu jsou fotografie, abyste se mohla rozhodnout pro ten nejlepší vzor, který vám bude vyhovovat.

V dnešní době jsou tyto batohy a ruksaky velkým trendem, ženy je často mění za kabelku, protože jsou praktické v tom smyslu, že můžete mít volné ruce a navíc, když cestou domů nakoupíte, a zapomenete tašku, snadno se do něj vejde i něco víc, než pouhá peněženka a má určitě větší nosnost, než kabelka jako taková.

světlý batoh

Zkuste něco nového, odlehčeného a změňte se v takové maličkosti, jako je tato. Určitě se jedná o praktickou možnost především na podzim, kdy je nám přes den ještě pěkně teplo, ale potřebovali bychom někam schovat svetřík na podvečer, kdy chladno přichází rychle – a pokud ho nechceme nosit kolem pasu či přes ramena, je tato možnost skvělá.

25 srpna, 2017