Vlastní, soukromé a přitom levné bydlení

Stále častěji se v poslední době setkáváme s lidmi, kteří preferují vlastní soukromé bydlení nad bydlením na sídlištích v bytech. Mladé páry nebo mladé rodiny s miminkem či malým dítětem se chtějí osamostatnit a hledají raději nějaký vlastní domeček. Nebo se novomanželé rozhodnou postavit si dům, další z častých případů. Odejít z bytu nebo z domu, který by potřeboval značnou a drahou rekonstrukci do něčeho svého, nového, hezkého a vlastního, to je něco, co by snad preferoval každý z nás. Je tedy logické, že do domečků se stěhujeme buďto hned poté, co se chceme od rodičů osamostatnit nebo v průběhu života, když už máme dost sídliště a bytů nebo špatných a poničených domů nebo například také na stáří, kdy si říkáme, že by pro jednou nebylo od věci si pořídit raději na stáří něco menšího a vlastního, kde bude mít člověk klid, pohodu, soukromí a může si na zahradě relaxovat tak, jak bude chtít, třeba od rána až do večera.

žena s dcerou v posteli

Dnešní „důchodci“ tedy lidé ve zralém věku, kteří již mají nárok na pobírání důchodu, jsou totiž velice často ještě hodně aktivní, takže si pořídí raději menší vlastní dům a věnují se třeba koníčkům a zálibám. Užívají si pohodu, klid a relaxaci, když jsou doma, ale jezdí například také hodně na kolech nebo vykonávají jiné sporty. Domečky bývají také vhodné pro vnoučata, když přijede rodina za Vámi, posedíte venku, uděláte dětem malý písek nebo postavíte v létě malý nafukovací bazén, kde mohou děti dovádět a hrát si.

Mobilheim je tedy vhodným řešením pro každého a v jakémkoliv věku. Ať se rozhodnete pro tento dům ještě jako mladí a budete ho považovat za dočasné řešení, nebo si jej zvolíte právě na stáří, vždy si ho můžete přizpůsobit vlastním potřebám. Ve všech situacích je možným řešením právě mobilheim Lavarohouse.

dvě ženy

Některé domy máme skladem, jiné si můžete nechat vyrobit na zakázku. Existují takové, které se dají použít jako chatka i ty, ve kterých můžete bydlet celoročně. Mají nízké náklady a bývají zateplovány speciální technologií, takže se ani v zimě ničeho obávat nemusíte. Dokonce je můžete nechat zkolaudovat.

10 srpna, 2020