Autožárovky Osram – spolehlivý partner na vaše cesty

V současné době stále převažují v automobilech halogenové světlomety, na tento typ žárovek se nevztahuje zákaz prodeje vzhledem k tomu, že jde o zavedenou technologii s napájením z autobaterie, která nepředstavuje zátěž pro životní prostředí tak, jako zdroje připojené na rozvodnou síť.
Každé technické řešení má ovšem vždy nějaká pro a proti a to se samozřejmě týká i žárovek pro automobilový průmysl. Nemůžete mít zkrátka univerzální autožárovku, která bude převyšovat všechny ostatní množstvím světla a zároveň bude svítit mnohonásobně déle.přední světlomet auta

Něco za něco

Delší životnost – existuje řada důvodů, proč upřednostnit délku životnosti před světelným výkonem, například d snížení nákladů na výměnu žárovek včetně návštěv v autoservisu, ale vždy musíte počítat s tím, že zde existuje matematická přímá úměrnost: Čím déle žárovka spolehlivě slouží, tím méně od ní můžeme chtít nějaké nadstandardní požadavky. Stále se ale jedná o homologované výrobky, z nichž bychom mohli vyzdvihnout např. Philips Long Life nebo Osram Ultra Life.
Více světla – rozhodnout se pro tuto variantu znamená využít nejmodernějších poznatků a posvítit si na cestu s delším a širším kuželem a lepším jasem a kontrastem, než u běžných autožárovek. Vyplatí se vsadit na výrobce, který udává v této oblasti směr, např. Philips nebo Osram. Patří sem například Osram Cool Blue a Night Breaker Unlimited, oba výrobky umožňují využít i přijatelnější barvu světla posunutou do kratší vlnové délky, s hodnotou až 4200 K, což je ve srovnání s teplou barvou standardních žárovek na trhu značný rozdíl. Více světla však znamená také větší výkon a náročnější požadavky na žhavicí vlákno, a tím i klesající životnost. večerní zasněžená ulice
Přijatelná cena– ať už zvolíte jakékoli řešení značkových autožárovek Osram Lightpark.cza dáte přednost životnosti nebo světelnému paprsku, vždy se bude jednat o vynikající poměr finanční hodnoty a výkonu. S tím se ztotožňují statisíce spokojených zákazníků i v České republice.

26 prosince, 2019