I vaše miminko si zaslouží pohodlí

kočárky Kunert aneb i vaše miminko si zaslouží pohodlí

– V našem dnešním článku se podíváme především na to co jsou to kočárky Kunert a proč jsou doporučovány českými maminkami.

– V našem článku se podíváme na :

Historii této firmy

Na výrobu těchto kočárků

A také na recenze různých maminek

kočárek

Historie Firmy Kunert

Firma Kunert je specializovaná na výrobu dětských kočárků. Tato firma je velice známá už jenom jejich smyslem pro detail. A kdy že to vůbec vznikla ? Kunert vznikla už v roce 2002. což je dost veliká doba aby stihli vybudovat to co se jim už povedlo.Pokud jsou mezi námi manicky které se bojí že by se jejich miláčkovi něco stalo, tak tyto kočárky jsou určeny přímo pro tento typ rodičů. Jejich firma je totiž zároveň známá díky zvýšené bezpečnosti dětí.

Výroba

Kočárky Kunert lavado jsou vyráběny v EU a tudíž jsou velice kvalitní. Pokud máte rádi barvy tak můžete být nadšeni protože je seženete hned v několika barevných stylech a odstínech. Při koupi kočárku si ušetříte i nějaké ty peníze protože ke kočárku dostanete veškeré potřebné příslušenství a to od tašky na plenky až po zimní fusak či rukávník. Cena těchto kočárků je na dnešní dobu velice přijatelná a to protože tyto kočárky seženete od 4 000 Kč do 16 000 Kč. Možná se divíte co je na tomto přijatelné, já vám to hned řeknu, ceny sice vypadají vysoce ale za tu kvalitu a pocit bezpečí to opravdu stojí.

bílý kočár

Recenze

Co se týče zpětných reakcí od zákazníků budete velmi překvapeni. Každý kdo si tento typ pořídil je velice spokojený a nadšený. Spoustu maminkám se líbí že je kočárek lehce složitelný takže se vejde prakticky do všech kufrů aut a dokonce je i nádherně lehoučký takže lidé kteří mají do domu přístup po schodech to jistě s otevřenou náručí ocení. Jedinou nevýhodou je však pouze to že úložný prostor (koš) pod kočárkem není uzpůsoben na těžké převážení nákupu či převoz starších dětí.

11 září, 2022