Kouzla i na vaší oslavě

Kouzlení je radost a svým způsobem i čest pro každého člověka, který to umí a samozřejmě ho to i těší. O tom ví své i kouzelník pro děti Váš kouzelník, který se specializuje na rozdávání kouzel, ale i úsměvů všem dětem, které slaví narozeniny, a to tím stylem, že jejich párty je výjimečná i díky zábavě, kterou nabízí.
Udělejte i vy vašemu dítěti jeho důležitý den ještě zábavnější a pozvěte si na oslavu výborného kouzelníka, které všechny děti svými kouzly a triky potěší a překvapí.narozeninová tabule

Kouzelné je už to, že na kouzla věříte

  • I když všichni dospělí vědí, že jsou to jenom triky a všechno má své logické vysvětlení, na dětském pohledu je báječné právě to, že pokládají každý trik za neuvěřitelný zázrak.

Neměli byste jim brát iluze, ale právě naopak – pokud jsou ještě malé, nenechte jich připravit o možnost věřit na kouzla. Program, který jim šikovný a zábavný kouzelník předvede, sklidí velký úspěch a nepochybujte o tom, že zaujme i všechny dospělé účastníky.
Narozeninová párty by vůbec neměla být obyčejná a probíhat ve stylu běžného dne. Měla by nabízet překvapení, vyžití a zábavnou část pro všechny, kteří tento výjimečný den chtějí oslavit společně s vaším milovaným dítětem. Je na vás, abyste se postarali o to, aby byl den jeho narozenin výjimečný v každém ohledu a dopřáli mu vidět a prožít něco, na co bude ještě dlouho vzpomínat.kouzelník dělá trik

Domluva na programu a dodatková část

Záleží pouze na tom, jak dlouho si přejete, aby vystoupení trvalo. Rozhodují nejen vaše časové možnosti, ale i účast malých ratolestí a dospělých na oslavě. Je možné si však předem domluvit všechny nezbytné detaily a v případě, že budete chtít, program i prodloužit. Po jeho ukončení se můžete těšit na takzvanou „školu kouzel“, kde vás daný kouzelník naučí to, jak triky probíhají. Rovněž tak nesmí chybět ani modelování z balónků, a to dle přání malých ratolestí.
Neváhejte vašemu dítěti zpestřit jeho oslavu tím, že na ni přivedete kouzelníka, na kterého jen tak nezapomenete.

11 července, 2019