Mobil má každý

Vzpomínám si na tu dobu, kdy ještě nebyly vůbec mobilní telefony. Pamatuji si také nás, malé děti, kdy jsme si hráli stály jenom venku s míčem a hrály jsme si různé hry. To jsme ještě vůbec ani nevěděly, že nějaký mobilní telefon existuje. To samé jako počítač anebo další podobné věci jako například videohry nebo PlayStationy. My jsme v té době znaly pouze jenom diskman anebo Walkman. Taky ještě vzpomínáte na Walkman? Pokud ano, tak jste asi už v dnešní době třicet plus. Já si myslím, že v dnešní době už má každý mobilní telefon a taky ho náležitě využívá. Taky si vzpomínám na ty doby, co tady mobilní telefon se nějak rozmáhal a byl docela ještě vzácný. Nedokážu si představit, kdybych zase žila v té době, kdy nebyly mobilní telefon. Muselo to být těžké!

Konečně mám smart mobil.

A ten, kdo měl v pubertě mobilní telefon, tak byl za krále a byl úplně populární a byl cool.  Ale jak už to, tak bývá, tak v té době, kdy se něco rozmáhalo, tak v té době se taky mobilní telefony hodně kradly. Vzpomínám si, kdy i mně ukradli mobilní telefon. Byla jsem z toho velice nešťastná a říkala jsem si, proč mi někdo ukradl mobilní telefon, když jsem ho dostala k narozeninám a byl opravdu hodně drahý. Ten mobilní telefon, co jsem dostala k narozeninám, jsem měla sotva měsíc.

Mobil je součást našich životů.

A nechtějte si ani představovat, jak nadávali moji rodiče, když jsem jim řekla, že mi mobilní telefon někdo ukradl. Nejhorší ale na tom bylo, že mi mobilní telefon někdo ukradl na diskotéce, kde jsem měla opravdu od rodičů přísný zákaz. Takže rodiče mi nedali ihned dvojnásobně. Mrzelo mě to. Naštěstí se ale stal zázrak a za čtyři dny mi někdo mobilní telefon navrátil. Myslím si, že se asi někdo má nebo měl výčitky svědomí, že ukradl někomu drahý mobilní telefon. Takže se nám jednoho dne objevil ve schránce mobilní telefon, z které už jsem byla opravdu hodně nadšená tečka. A dokonce i moji rodiče. 

27 července, 2022