Nový mobil

Vždycky jsem si přála mít skvělý mobilní telefon. Jenomže jak už to, tak bývá, tak ne vždycky se člověku přání splní. Snažila jsem se, abych si vydělala nějaké peníze bokem, jenomže když jsem už nějaké peníze měla ušetřené, tak se něco doma rozbilo. Nejhorší na tom bylo, když se rozbila lednice. Měli jsme ji s přítelem sotva dva roky a už nám nefungovala. Tak jsme si řekli, že než abychom jí dávali už potřetí opravovat, že ji radši dáme do sběru a koupíme si novou lednici. Jenomže jak už to, tak bývá, když jsme nutně potřebovali lednici, tak v našem elektru byly ty levné lednice vyprodané.

Mobil je pro mě důležitý.

Bylo to opravdu škoda, takže jsme museli sáhnout hlouběji do úspor a koupit nějakou dražší lednici. Takže, kdy se jako mám koupit mobilní telefon? Kdybyste viděli můj mobilní telefon, tak byste se asi dost nasmáli. Je to opravdu starý mobilní telefon, který už má osm let. Ale kdybyste viděli taky jeho vzhled a jak vypadá, tak byste si řekli, že to je jako někde mobil z pravěku. Nebo kdyby už ten mobilní telefon někde desetkrát spadl a byl někde slepovaný.

Konečně mám skvělý mobil!

Já jsem si řekla, že i kdyby už se u nás něco dalšího rozbilo, klidně i pračka nebo znova lednička, tak se na to vykašlu a raději si opravdu už koupím mobilní telefon, protože když příteli se rozbije mobilní telefon nebo už se mu nelíbí, tak si vezme své úspory a ihned si koupí nový mobilní telefon. Já už ho chci taky, takže už nebudu brát ohled na žádný elektrospotřebič ani na přítele a pořídím si mobilní telefon. Děti ještě nemáme, takže je logické, že si mohu hledět hlavně sama sebe. Až budou děti, pak už to bude složitější, protože děti budou u nás na prvním místě. A řekla jsem si, že tento rok si konečně už pořídím svůj kvalitní mobilní telefon, i kdyby stál hodně peněz, klidně i dvacet tisíc korun. Taky si mohu udělat radost. 

6 května, 2022