Podnikatelský úvěr na vše potřebné

Úvěr na podnikání neboli podnikatelský úvěr si mohou sjednávat pouze firmy, živnostníci a podnikatelé. Tento druh úvěru si však může zařídit každý podnikatel, ať už malý soukromník, který například pracuje takzvaně sám na sebe nebo naopak velká firma s tisíci zaměstnanci. Každý může zažádat o podnikatelský úvěr. Ten najdete pod názvy jako jsou hypotéky bez registru https://www.ferovahypoteka.cz/hypoteky-bez-registru/ nebo hypotéky bez doložení příjmu.

podnikatelé u stolu

Do zástavy dáte nemovitost, kterou vlastníte. Může se jednat o dům, komerční budovu, kanceláře, administrativní budovu, ale také halu, skladiště, penzion, hotel a mnoho dalšího. Nemovitost se ocení a klient může získat až 70% z odhadu. Spolehnout se můžete také na nízkou úrokovou sazbu. Měsíční splátky si můžete rozdělit třeba až na třicet let splácení. Záleží na Vašich potřebách. Někdo si přeje kratší dobu splatnosti, protože se chce hypotéky brzo „zbavit“, jiný si přeje ji rozpočítat spíše na delší časové období, aby byla splátka každý měsíc velice nízká. Všechny možnosti jsou správné a nic není špatně, záleží zkrátka a dobře na tom, co zrovna preferujete právě Vy.

A jak je to s dalšími podmínkami či registry? Registry dlužníků, to je téma, o kterém se mluví neustále dokola. Pokud záznam máte, nemusíte si dělat zbytečné starosti. Záznamy v registrech se dají tolerovat, takže půjčku nebo tedy hypotéku získáte.

V případě podnikatelů nevadí ani nízké daňové přiznání. I přes tyto skutečnosti můžete žádat o úvěr a jistě uspějete.

počítače porada

Vyřízení celého úvěru je velice snadné a rychlé. Vše může proběhnout po internetu a to i do 24 hodin. Jakmile dodáte veškeré podklady, tak schvalujeme, pokud je vše v pořádku. Vyplacení peněz probíhá taktéž ihned, takže můžete mít peníze za 24 hodin na účtu.

Pomocí úvěru se můžete vyplatit s exekucí, zvolit konsolidaci půjček, zaplatit staré dluhy nebo ostatní potřeby ve firmě. Můžete také nakoupit majetek, vybavení, hradit běžné měsíční výdaje a mnoho dalšího.

20 září, 2020