Sáčky

A povšimli jste si kolik jich bylo druhů? Rozměrově, materiálem, způsobem uzavření, pokud nějaký vůbec byl uzavíratelný. A našli jste i nějaké sáčky s klopou? Jistě je znáte. Zatím se v domácnostech moc neujaly, ale to je velká chyba.

Pravda, jsou sice většinou průhledné, ale komu to nevadí, může si jich nakoupit kolik chce, a to v různých velikost. Nemusíte pro ně nikam chodit, za chvíli vám prozradím název firmy, kde je vyrábějí, a kde máte možnost si je přímo objednat.

sáčky

O tom, že se sáčky s klopou, a je jedno zda normální nebo se samolepící, používají houfně ve firmách, kde se balí zboží ke koncovému odeslání k zákazníkovi, není pochyb. V domácnosti jsou ale také třeba. Jejich použití může být různé, fantazii se meze nekladou. Výhodou je právě jejich rychlá uzavíratelnost a neprodyšnost. Pokud se vám roztrhne sáček s něčím, tedy s čímkoli, je hned po ruce sáček uzavíratelný, který lze pak použít i opakovaně. Což by mělo hlavně zajímat ekology. Ale samozřejmě každého, kdo míní pro tuhle planetu alespoň něco málo udělat.

uzavíratelný sáček

Pokud doma ještě takové sáčky nemáte, je to velká chyba. Měli byste si je obstarat, a to v dostatečném množství a dostatečných velikostech. A abyste nemuseli nikam chodit, dostávám se k tomu, co jsem slíbil výše v tomto mini článečku. Firma, která je vyrábí se nazývá 2pack, s.r.o. a je v městečku Ždírec nad Doubravou. Na jejich webu, na který je výše odkaz si můžete jejich výrobků objednat nespočet, a to přímo telefonicky, což bude asi ten nejrychlejší způsob. Samozřejmě, že jsou i jiné způsoby, například přímo z webu, kde se u každého obrázku sáčku hned vedle usídlila kolonka košík. Dále to jde i mailem, ale telefonický způsob bude asi opravdu ten nejrychlejší.

Nuže, nyní již víte, kde si sáčky obstarat a jak je i objednat. Pokud byste chtěli i pro své známé, můžete jich objednat více, nebo známým jen sdělte kontakt. Budou vám vděční.

23 ledna, 2021