Dyzajnový kousek nábytku, který ocení i Vaše ratolesti

Rádi byste svým ratolestem vylepšili pokojíček? Hledáte něco originálního, nápaditého a zároveň zábavného, co ocení i děti? Co takhle zkusit sedací pytle!

Dětské sedací vaky se hodí jak do obývacího pokoje, například místo křesla pro Váš relax, tak i do dětského pokojíčku, kde se na něm vyřádí děti. Zaručeně Vám oživí a zmodernizují byt i dům, a pro svou návštěvu či sousedy budete opravdu originální a inovativní.

Klasické sedací pytle mohou být brány jako nepraktický kousek do domácnosti. Není se čemu divit. Často jsou nevzhledné, nepohodlné a zachytávají akorát špínu. Beanbag vaky ovšem vyvrací všechna tato tvrzení. Vzhledově jsou navrženy do moderního stylu a můžete si vybrat z desítek barev, barevných kombinací, nebo dokonce i vzorů (např. vzor fotbalového míče). Další velkou výhodou je tzv. trojité zapínání. Díky tomu si můžete vak polohovat tak, jak Vám to nejvíce vyhovuje, např. do tvaru křesla nebo lehátka. Dokonale se přizpůsobí tvaru Vašeho těla a zajistí Vám tak ten největší komfort a pravý odpočinek.

sedací vak beanbag duo

Vak je z velice pevného a kvalitního materiálu, takže není problém jej umístit na zahradu či terasu, kde si v létě nádherně vychutnáte odpočinek na vyhřátém sluníčku, nebo pozvete své přátele na garden party. Místo, kde byste jeho využití určitě nečekali, je bazén! Systém zapínání totiž zamezí únik náplně do vody. Myslím, že v létě bude o zabavení dětí postaráno.

mimonko v beanbag vaku

Pokud máte velkou rodinu, z vlastní zkušenosti Vám doporučuji pořídit si určitě více než jeden, jelikož jak do vaku jednou usednete, už nebudete chtít sedět jinde. Vaše ratolesti si ho také hned oblíbí, už jen pro jejich hravý a veselý vzhled, ale i proto, že má pro děti ještě více využití. Rády v něm malují, čtou, koukají na pohádky, ale hlavně skotačí a blbnou. Věřte, že se ze sedacího vaku stane nejoblíbenější kousek nábytku ve Vaší domácnosti.

28 prosince, 2021