Trampolína 305 jako ideální pomocník v boji proti stresu

Dobrá nálada

Každý, kdo se někdy propadl do hluboké deprese, si moc dobře uvědomuje, jak děsivé pocity v takovém okamžiku jeho život provází. Tito lidé se pak snaží ze všech sil podobné zkušenosti zabránit a předcházet. Ne vždy se to ovšem daří a přispívá k tomu především stresující způsob života. Možná se na některých webových diskusích dočtete, že současný svět je sice plný technických vymožeností, ale ty jsou převažovány neklidnou dobou plnou politických a sociálních zvratů, proměnlivé a sporné legislativy, přísných podmínek pro drobné podnikatele a mnoha dalších nepříjemností, kterým musíme čelit.

zahradní trampolína

Stres je moderní zabiják

Vyhnout se stresu bohužel není možné, ale lze jej do značné míry eliminovat. Vyžaduje to však tvořivého ducha, trochu důvtipu a především dostatek kvalitních informací. Ne každý vám efektivně poradí a řada lidí svým počínáním profituje na problémech těch druhých, buďte tedy pozorní a naslouchejte svému vnitřnímu pocitu. Ten vám napoví, že pro podporu duševního i fyzického zdraví je podstatná životospráva a dostatek vhodného pohybu. Který pohyb je ovšem vhodný?

skákání

Přirozený pohyb

Veškerý život v přírodě je podmíněn pohybem. Ten však musí být přirozený, nesmí jít o extrémní zátěž. Jak procvičit celé tělo, cítit se svěží, udržet si dobrou náladu a odbourat stres? Vyzkoušejte skákání na trampolínách 305. Doporučují je lékaři, fyzioterapeuté, psychologové, sportovci a především lidé, kteří s nimi již přišli do kontaktu. A čím vás mohou trampolíny překvapit?
Spálíte až o jednu pětinu více energie ve srovnání s běháním, zaměstnáte většinu svalstva včetně hluboko uložených kosterních svalů, rozproudíte lenivý lymfatický systém, podpoříte tvorbu červených krvinek, snížíte špatný cholesterol, zlepšíte koordinaci pohybů, a to vše s minimální zátěží na vaše klouby a páteř.

22 března, 2019