Úvěr, který pomůže všem podnikatelům – Co je americká hypotéka a kdo na ni má nárok dosáhnout?

Podnikáte a potýkáte se s finančními problémy, které musíte řešit? Banka vás odmítla nebo se vám tam vůbec nechce? Máte ale i jinou možnost.

Úvěr, který pomůže všem podnikatelům – Co je americká hypotéka a kdo na ni má nárok dosáhnout?

V dnešní době je těžké zajít do banky a zažádat o úvěr. Proč? Protože v bance se nikomu nic neodpouští a na peníze ani zdaleka nedosáhne každý, kdo je opravdu potřebuje. Někdo ale ani do banky jít nechce, i když by mohl. Důvodem je opět složité dokazování příjmů a toho, že bude člověk schopen svůj úvěr splácet. I proto se stává populárním produktem takzvaná americká hypotéka. Ta se primárně poskytuje podnikatelům, ale podmínkou je tady pouze jediná věc. Zní to snadně, že?

americká hypotéka

americká hypotéka bez podmínek

Máte nemovitost? Máte záruku a můžete mít i peníze!

Pokud se můžete zaručit nemovitostí, můžete získat americkou hypotéku. Tak jednoduché to je a nic dalšího po vás společnost poskytující tento úvěr chtít nikdy nebude. Peníze můžete mít rychle, bez papírování, bez dokládání svých příjmů a udávání důvodů, proč potřebujete půjčit. Stačí si online poslat žádost, počkat na zhodnocení a nacenění nemovitosti a už se můžete těšit na to, že vaše finanční problémy brzy skončí. Americká hypotéka bez doložení příjmu se tak poskytuje vlastně všem, pouze za jediné podmínky a to ručení nemovitostí. A protože ji je poměrně lehké získat a za skutečně příznivých podmínek, dostává se tento nebankovní produkt stále do větší přízně lidí, zejména tedy podnikatelů.

Jak to chodí v bance, víme všichni a ví to dnes snad už i děti. Žádostí to jen začíná, ale rozhodně nekončí. Je to běh na poměrně dlouhou trať, přitom se banky odklání od každého, kdo už dluží, je v registru dlužníků a to nemluvě o zkoumání výše příjmů. Vyděláváte málo? Nestačí vám vaše daňové přiznání? Úvěr vám prostě banka nedá. I z toho je patrné, že opravdu ne každý má pak na půjčku nárok. Tohle vám všechno ušetří americká hypotéka, u ní totiž tyto problémy řešit nemusíte.

Strach z úroků?

Máte strach z vysokých úroků? Bylo by zvláštní, kdyby ne. Ovšem americké hypotéky jsou v tomto směru nastaveny poměrně solidárně, úroky začínají na nízké hranici, úrok se tak může rovnat tomu, co by vám bylo jinak nabídnuto i v bance. Na výši úroků se ale často odráží i to, zda zápis v registru máte nebo ne, což je jakousi pojistkou. Na úvěr ale můžete dosáhnout i se zápisem v registru dlužníků. Pro někoho je to tak jediná cesta. Výhodou ale bývá i možnost předčasného splacení bez sankcí a možnost odložení splátek i nastavení jejich výše.

Na peníze si můžete sáhnout brzy.

26 listopadu, 2021