Vyzkoušejte ji, nebudete toho litovat

Možná už jste o ní také slyšeli a rádi byste si únikovou hru vyzkoušeli na vlastní kůži. Láká vás dobrodružství, řešení hádanek a tajemství, které ta hra s sebou přináší. A také vás láká podílet se na něčem podobném spolu s vašimi přáteli, rodinou anebo kolegy z práce. Zkrátka, takovou situaci je nejlepší vyřešit tím, že si najdete únikovou místnost právě ve vašem městě anebo někde poblíž https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/ a únikovou hru vyzkoušíte.

puzzle

A můžete si být jisti tím, že se při tom budete skvěle bavit. I to je důvod k tomu, proč se únikové hry šíří světem jako lavina a únikové místnosti zakládají nadšenci ve všech možných velkých i malých městech. A nemusíte se bát ani toho, že si hru jednou vyzkoušíte, odhalíte všechny hádanky a najednou bude po zábavě. Naštěstí existuje mnoho různých druhů i typů únikových her a tam, kde se úniková hra setká s úspěchem, zpravidla brzy přibydou další hry na výběr. Takže fanoušci únikových her se rozhodně mají na co těšit.

šachy

O koho tedy vlastně jde, pro koho je úniková hra určena?
Vlastně pro všechny bez rozdílu. Klíčový v tomto ohledu není ani věk (ovšem děti by se měly účastnit až ve věku, kdy umí trochu logicky myslet), ani vaše logické či matematické schopnosti. Dokonce ani nemusíte být ostřílenými fanoušky únikových počítačových her. Klíčové je spíše vaše nadšení. Pokud vás baví řešit hlavolamy a různé hádanky, pokud vás láká tajemno a společné dobrodružství, pak jste těmi pravými adepty k tomu, abyste si únikovou hru vyzkoušeli na vlastní kůži, protože v tomto ohledu vás rozhodně nezklame.
Každopádně se jedná o jedinečný zážitek a nevšedně strávený čas, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Ovšem mnohem pravděpodobnější je, že jakmile vás hra jednou chytí za srdce, budete se ohlížet po tom, kde a kdy byste si mohli zahrát další „únikovku“.

5 února, 2018