Jak na tašku s vlastním potiskem.

Neznám moc lidí, kteří by neměli pozitivní vliv k módě. Jako každý člověk, tak i já jsem si zamilovala sledovat módní trendy a občas je i následovat. Ovšem ne pokaždé. Někdy nám módní návrháři přichystají takové modely, že by v nich člověk ani nemohl nikam jít, natož aby si je oblékl třeba do práce. Já ale i tak patřím k těm, kteří zbožňují překvapovat a experimentovat s módou. Doma mám několik opravdu bláznivých modelů, které by si na sebe vzal jen odvážný člověk. Tak například mám doma mohutné sytě růžové šaty, které mají velkou balonovou sukni. Navíc mají semišový materiál a když si je vezmu na sebe, tak jsem hned středem pozornosti. Nemám to moc ráda, ale ty šaty se mi hrozně líbí a šokovat lidi oblečením je docela zábava. Hlavně ale malé holčičky koukají. Těm se šaty moc líbí a občas mě mají i za princeznu.

Tašku s vlastním postiskem může mít každý.

A jak už to, tak bývá, tak i já jsem několikrát už zatoužila po vlastním oblečení nebo alespoň návrhu. Ně že bych se pouštěla do velkých návrhářských idejí nebo se snažila napodobit světové návrháře, to rozhodně ne. Ale nějakou touhu po něčem vlastním přeci jen mám. A tak jsem se pro začátek rozhodla pro kurz šití a pletení. To mě moc bavilo, hlavně tedy to šití, které opravdu krásně uklidňuje a soustředím se jen na práci.

Věci si můžete ušít z mnoha materiálů.

Když jsem měla kurz hotový a prošla jsem s výbornou, tak jsem zatoužila i po vlastním potisku. Plátěná taška s vlastním potiskem pro mě byla tím pravým. Místo šatů jsem si ušila dvě tašky a toužila jsem na ně dát vlastní potisk. A tak jsem zašla do galanterie a koupila jsem si nalepovací vzory na látku. A musím říct, že výsledek byl opravdu nádherný. Mou tašku s mým vzorem nosím denně na nákupy, a dokonce ji po mě chtějí i kamarádky, kterým ráda taky nějakou vyrobím. Pokud vás téma zajímá více, můžete se podívat i sem na náš web. Myslím, že vám nějaký nápad nebo tip padne do oka.

11 února, 2022