Zábavná dovolená

Je opravdu mnoho způsobu, jak se člověk může zregenerovat anebo jak si odpočinout. A tím jedním způsobem je například dovolená anebo různé cestování po Evropě nebo jenom po našem městě a nebo taky po celém světě. A je logické, že asi po nejvíce lidí by chtělo cestovat po celém světě. Já se jim nedivím, protože kdybych měla k tomu prostředky, a hlavně peníze a čas, tak bych taky chtěla zkusit cestovat všude po světě. Opravdu hodně měla třeba Tahiti anebo Tanzanie. Nebo taky Galapágy a Nové Borneo. Vím, totiž že na Borneu jsou orangutani, kteří mě opravdu hodně zajímají.

Ráda objevuji přírodu.

A já vím, že sice mohu tato zvířata vidět taky v zoologické zahradě, ale věřte mi, že vidět orangutany v přírodě je opravdu jistě nepopsatelný zážitek. Já jsem to sice nezažila nikdy, ale věřím, že by to bylo opravdu perfektní. Proto na různých dovolených a při cestování, tak člověk může potkat různé věci, o kterých ani neví, že by existovaly. Nebo že by je normálně potkal. Vzpomínám si třeba, když jsem byla s kamarádkou v Japonsku, kde jsem taky potkala opravdu mnoho lidí, kteří byli velice příjemní. Musím uznat, že Japonci jsou velice příjemní a milí lidé a vždycky pomůžou.

Moc ráda reklaxuji.

Já jsem byla překvapená, když Japonci nám potom říkali, že taky na dovolenou jezdí velice často do České republiky. Myslím si, že je to skvělé. Jsme ráda, když se někomu naše země líbí. Je to vždycky takový příjemný pocit. Proto jsme i řekla, že k cestování taky budu nabádat svého malého syna, který má zatím k cestování spíše negativní vliv. A to kvůli tomu, že si nemůže na odvolené hrát online hry, A to mě vážně naštvalo! Tak sny dá přednost mobilu před dovolenou? Tak to tedy ne! Syn se musí v tomto ohledu změnit, ať si hlavně nezvyká na to, že celý život stráví s mobilem v ruce. Mobil taky mám a používám shod denně, taky tam hraji hry, ale samozřejmě, že všeho s mírou. Dovolené se nikdy nic nevyrovná.

21 března, 2022